Наш баннер |
---|
|
|
ЖЕЛЕЗНЫЙ ОХОТНИК
ПРАВИЛА спортивних змагань зі стрільби кульової (Україна)
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:53 | Сообщение # 61 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 5) час на підготовку і пробні постріли. Через 2 хв ССРВ починає об’єднаний час на підготовку і пробні постріли командою «П’ять хвилин на підготовку і пробні постріли!.. Старт!». Після цієї команди фіналісти можуть вийняти прапорці безпеки, тренуватися «вхолосту» і зробити необмежену кількість пробних пострілів. За 30 с до закінчення часу на підготовку і пробні постріли ССРВ оголошує «30 секунд!».
Через 5 хв ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!».
Ніяких коментарів з результатами під час пробних пострілів не надається. Після команди «Стоп!.. Розряджай!» фіналісти повинні розрядити свої гвинтівки і встановити прапорці безпеки для представлення фіналістів диктором. Суддя рубежу вогню повинен переконатися, що затвори гвинтівок відкриті і що прапорці безпеки встановлені. Спортсмени під час представлення на фіналі стрільби з трьох положень можуть залишатися в положенні для стрільби, але вони повинні відкласти приклад від плеча, опустити гвинтівки і повернутися обличчям до глядачів і телекамер, які зазвичай показують подію;
6) представлення фіналістів. За 5 хв 30 с після перевірки гвинтівок фіналістів диктор відрекомендовує учасників фіналу, ССРВ і відповідального представника журі (згідно зпідпунктом 12 пункту 1 глави 18 цього розділу). Усі гвинтівки фіналістів слід залишати внизу, не прикладеними до плеча до закінчення представлення всіх фіналістів;
7) залікова стрільба з коліна. Відразу після представлення ССРВ подає команду «Зайняти свої місця!». Через 60 с ССРВ подає команду «Перша залікова серія!.. Заряджай!». Через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
У фіналістів є 200 с на кожну серію з п’яти залікових пострілів з коліна. Через 200 с або після того, як всі фіналісти зроблять по п’ять пострілів, ССРВ подає команду «Стоп!».
Відразу після команди «Стоп!» диктор протягом 15-20 с розповідає про місця спортсменів і помітні результати. Індивідуальні результати не оголошуються.
Відразу після закінчення коментарів ССРВ дає команду «Наступна залікова серія!.. Заряджай!», через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
Через 200 с або після того, як всі фіналісти зроблять по п’ять пострілів, ССРВ подає команду «Стоп!».
Відразу після команди «Стоп!» диктор упродовж 15-20 с дає додаткову інформацію про місця спортсменів.
Відразу після закінчення коментарів ССРВ подає команду «Наступна залікова серія!.. Заряджай», через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
Через 200 с або після того, як всі фіналісти зроблять по п’ять пострілів, ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!». Суддя рубежу вогню повинен переконатися, що затвори гвинтівок відкриті та прапорці безпеки встановлені;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:53 | Сообщение # 62 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 8) час на зміну положення і пробні постріли. Відразу після команди «Стоп!.. Розряджай!» ССРВ запускає об’єднаний час на зміну положення і пробні постріли, давши команду «Сім хвилин на зміну положення і пробні постріли!.. Старт!». Після цієї команди фіналісти можуть взяти гвинтівки в руки, щоб приготувати їх до стрільби лежачи, прийняти положення для стрільби лежачи, вийняти прапорці безпеки, тренуватися «вхолосту» і зробити необмежену кількість пробних пострілів.
Упродовж семи хвилин після початку часу на зміну положення диктор розповідає про місця і результати фіналістів після стрільби з коліна.
За 30 с до закінчення часу на зміну положення і пробні постріли ССРВ оголошує «30 секунд!».
Через 7 хв ССРВ подає команду «Стоп!». Після цього має бути пауза 30 с для того, щоб технічний суддя міг підготувати мішені для залікових пострілів;
9) залікова стрільба лежачи. Через 30 с ССРВ подає команду «Наступна залікова серія!.. Заряджай!», через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
У фіналістів є по 150 с на кожну серію лежачи з п’яти залікових пострілів.
Цей порядок команд і порядок оголошень диктором зберігається до закінчення трьох серій з п’яти пострілів лежачи.
Після закінчення третьої серії ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!»
Суддя рубежу вогню повинен перевірити, що затвори у гвинтівок відкриті та встановлені прапорці безпеки;
10) час на зміну положення і пробні постріли. Відразу після команди «Стоп!.. Розряджай!» ССРВ запускає об’єднаний час на зміну положення і пробні постріли, давши команду «Дев’ять хвилин на зміну положення і пробні постріли!.. Старт!».
Після цієї команди фіналісти можуть взяти гвинтівки в руки, щоб приготувати їх до стрільби стоячи, прийняти положення для стрільби стоячи, вийняти прапорці безпеки, тренуватися «вхолосту» і зробити необмежену кількість пробних пострілів.
Упродовж дев’яти хвилин після початку часу на зміну положення диктор розповідає про місця і результати фіналістів після стрільби з коліна і лежачи.
За 30 с до закінчення часу на зміну положення і пробні постріли ССРВ оголошує «30 секунд!».
Через 9 хв ССРВ подає команду «Стоп!». Після цього має бути пауза 30 с для того, щоб технічний суддя міг підготувати мішені для залікових пострілів;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:54 | Сообщение # 63 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 11) залікова стрільба з положення стоячи. Через 30 с ССРВ подає команду «Наступна залікова серія!.. Заряджай!», через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
У фіналістів є 250 с на кожну серію стоячи з п’яти залікових пострілів.
Цей порядок команд і порядок оголошень диктором зберігаються до закінчення двох серій з п’яти пострілів стоячи.
Після того, як ССРВ подасть команду «Стоп!» після другої серії, змагання залишають фіналісти, які посіли восьме і сьоме місця.
Диктор називає спортсменів, які залишають змагання, і розповідає про результати інших спортсменів.
Одиночні постріли по 50 с на кожен. Відразу після закінчення коментарів диктора ССРВ подає команду «Наступний заліковий постріл!.. Заряджай!», через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
У фіналістів є 50 с на кожен одиночний постріл. Інформація щодо часу, який залишається, має бути доступна всім спортсменам.
Після 50 с або якщо всі фіналісти зробили по одному пострілу, ССРВ подає команду «Стоп!». Диктор розповідає про те, хто вибув, і про результати інших спортсменів.
ССРВ і диктор зберігають цей порядок команд і порядок оголошень до останнього пострілу, який визначить переможця і срібного призера.
Два спортсмени, які посіли після другої серії стоячи (всього за результатами 40 пострілів) восьме і сьоме місця, вибувають зі змагань. Після кожного з п’яти одиночних пострілів додатково вибуває один спортсмен з гіршим результатом:
після 41 пострілу - спортсмен з гіршим результатом посідає 6 місце;
після 42 пострілів - спортсмен з гіршим результатом посідає 5 місце;
після 43 пострілів - спортсмен з гіршим результатом посідає 4 місце;
після 44 пострілів - спортсмен з гіршим результатом посідає 3 місце (визначається бронзовий призер);
після 45 пострілів - спортсмен з кращим результатом посідає перше місце (визначаються переможець і срібний призер);
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:54 | Сообщение # 64 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 12) однаковий результат. Якщо у спортсменів з найменшим результатом однаковий результат, для визначення того фіналіста, який вибуває, проводиться(яться) додатковий(і) одиночний(і) постріл(и) доти, доки не визначиться, хто вибуває.
Для перестрілювання ССРВ відразу називає прізвища спортсменів, у яких однаковий результат, і їх стрілецькі місця та дає їм команду провести додатковий постріл за звичайною процедурою стрільби. До закінчення перестрілювання диктор не дає ніяких коментарів. Якщо однаковий результат у спортсменів, які посіли сьоме і восьме місця, більш високе місце посідає спортсмен, у якого більш високий результат в останній серії з п’яти пострілів, у разі рівності цих результатів порівнюються попередні серії у зворотному порядку;
13) завершення фіналу. Після того, як два фіналісти, які залишилися, зроблять останній постріл (якщо немає перестрілювань чи протестів), ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!» і оголошує «Результати остаточні!».
Журі має зібрати всіх трьох призерів у стрілецькій зоні, після чого диктор негайно оголошує переможця, срібного та бронзового призерів відповідно до підпункту 14 пункту 1 цієї глави;
14) зміна положень. До команди ССРВ «Старт!» для часу на зміну положення і пробні постріли спортсмени не можуть починати підготовку до наступного положення. За перше порушення спортсмен отримує попередження, за друге порушення - штрафується двома очками, які вираховуються із результату першого пострілу у наступній серії;
15) робота тренера. Тренери можуть допомогти фіналістам до фіналу принести необхідні речі на рубіж вогню, а після фіналу їх прибрати. Тренери не можуть допомагати спортсменам під час зміни положень. Дозволена допомога спортсменам жестами; підказки голосом дозволені тільки під час зміни положень після того, як спортсмен відійде до тренера (тренер підходити до спортсмена не може).
4. Фінал зі стрільби на дистанції 25 м у вправі МП-8:
1) формат фіналу. Фінал вправи МП-8 складається з восьми чотирьохсекундних серій по 5 пострілів. Результат визначається кількістю влучень. Фіналісти з найменшою кількістю влучень вибувають. Вибування починається після четвертої серії і триває до восьмої серії, в якій визначаються переможець і срібний призер;
2) мішені для фіналу. Використовуються три установки по п’ять електронних мішеней на кожній. На кожній установці стають по 2 фіналісти. Для кожної установки має бути підготовлено стрілецьке місце розміром 1,50 м х 1,50 м. Фіналісти повинні зайняти свої місця зліва і справа від стрілецького місця так, щоб хоча б одна нога торкалась ліній, які обмежують стрілецьке місце зліва і справа, згідно з підпунктом 7 пункту 11 глави 6 цього розділу;
3) визначення результату. Результат у фіналі визначається по влученням і промахам; кожне влучення зараховується як одне очко; кожен промах зараховується як нуль очок. Зона влучення відповідає зоні «9,7» на мішені для швидкісної стрільби з пістолета.
Сукупний загальний результат (загальна кількість влучень) визначає місце у фіналі, розподіл місць у разі рівності очок проводиться згідно з результатами перестрілок;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:55 | Сообщение # 65 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 4) час на встановлення спорядження. Спортсмени повинні прибути зі своїм інвентарем і стрілецьким одягом за 30 хв до початку фіналу. Після цього журі якнайшвидше повинно закінчити перевірку зброї та інвентарю. Спортсменам або їх тренерам має бути дозволено не менше ніж за 15 хв до початку фіналу розкласти свої речі на своєму стрілецькому місці, включаючи достатню для завершення фіналу кількість патронів. Спортсменам дозволяється взяти з собою запасний пістолет, який за необхідності можна використовувати замість непрацюючого пістолета (в нього має бути встановлений прапорець безпеки);
5) час на приготування. За 10 хв до початку фіналу ССРВ подає команду «Спортсмени запрошуються на рубіж вогню!».
Через 1 хв ССРВ починає двохвилинну підготовку, подавши команду «Приготуватись!».
Через 2 хв ССРВ подає команду «Час на підготовку закінчився!»;
6) пробна серія. Пробна серія складається з п’яти пострілів за 4 с.
Відразу після часу на підготовку ССРВ подає команду «Пробна серія!.. Заряджай!» і через 30 с після команди «Заряджай!» ССРВ називає прізвища перших (стоять зліва) спортсменів на кожній установці згідно зі списком «Прізвище спортсмена № 1, прізвище спортсмена № 3, прізвище спортсмена № 5». Після оголошення прізвищ спортсменів вони можуть вставити магазини в пістолети і приготуватися до стрільби.
Через 15 с після оголошень прізвищ фіналістів № 1, 3, 5 ССРВ подає команду «Увага!» і вмикає червоні вогні. Ці стрільці повинні прийняти положення готовності (пункт 3 глави 4 розділу IV цих Правил). Через 7 с засвічуються зелені вогні. Після відпрацювання чотирьох секунд засвічуються червоні вогні, вони світитимуть 10-14 с (поки установка приготується до наступної серії). За ці 10-14 с спортсмени можуть оглянути свої монітори.
Після того, як суддя з ЕМУ дасть сигнал, що установки готові, ССРВ оголошує «Прізвище спортсмена № 2, прізвище спортсмена № 4, прізвище спортсмена № 6». Після оголошення прізвищ спортсменів вони можуть вставити магазини в пістолети і приготуватися до стрільби.
Через 15 с подається команда «Увага!» і всі часові параметри для цієї серії будуть повторені.
Після відпрацювання чотирьох секунд засвічуються червоні вогні, вони світитимуть 10-14 с. За ці 10-14 с спортсмени можуть оглянути свої монітори.
Ніяких коментарів після пробної серії не надається. Після того, як всі фіналісти закінчили пробні серії, вони мають покласти розряджені пістолети на столик, встановити попередньо в них прапорці безпеки і стати обличчям до глядачів для представлення. Суддя повинен переконатися, що затвори пістолетів відкриті і що в патроннику та магазинах немає патронів;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:55 | Сообщение # 66 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 7) представлення фіналістів. Після перевірки пістолетів фіналістів диктор відрекомендовує спортсменів, ССРВ і відповідального члена журі згідно з підпунктом 12 пункту 1 цієї глави;
8) команди і виконання стрільб. Кожна залікова фінальна серія складається з п’яти пострілів за 4 с. Кожну серію фіналісти повинні стріляти окремо і послідовно (один за одним). Усі серії стріляються за порядком зліва направо.
Відразу після представлення ССРВ подає команду «Зайняти свої місця!» і через 15 с після цього ССРВ подає команду «Заряджай!». Після команди «Заряджай!» спортсменам надається 1 хв, щоб зарядити два магазини (підпункт 2 пункту 7 глави 4 розділу IV цих Правил в фіналі не діє). Подається тільки одна команда «Заряджай!» перед початком першої залікової серії. Під час фіналу спортсмени можуть споряджати магазини за необхідності.
Після команди «Заряджай!» спортсмени можуть прицілюватися, піднімати руку і тренуватися «вхолосту», за винятком часу, коли стріляє його сусід по установці. В цей час спортсмен, який стоїть на установці праворуч, може взяти свій пістолет у руку, щоб приготуватися, але йому не можна робити вправи з прицілювання, підйоми руки і тренуватись «вхолосту». Після того як, спортсмен, що стоїть зліва, відстріляв, він повинен покласти свій пістолет і відійти назад зі свого стрілецького місця або не рухатися, поки стріляє його сусід справа.
Через 1 хв після команди «Заряджай!» ССРВ називає прізвище першого за порядком спортсмена «Прізвище спортсмена № 1». Після оголошення свого прізвища спортсмен може вставити магазин у свій пістолет і приготуватися до стрільби.
Через 15 с після оголошення прізвища першого спортсмена ССРВ подає команду «Увага!» і вмикає червоні вогні. Перший спортсмен повинен прийняти положення готовності (пункт 3 глави 4 розділу IV цих Правил). Після паузи в 7 с засвічуються зелені вогні. Після 4 с часу на стрільбу на 10-14 с засвічуються червоні вогні (час на перезавантаження мішеней). За ці 10-14 с ССРВ повинен оголосити результат цієї серії (наприклад, «Чотири влучення»).
Відразу після оголошення результату і сигналу технічного судді, що установка готова, ССРВ оголошує «Прізвище спортсмена № 2». Через 15 с подається команда «Увага!» (часові параметри для цієї серії залишаються такими самими). Після цієї серії ССРВ оголошує результат. Інші продовжують стріляти по порядку, поки всі не закінчать цю серію. Після того, як всі спортсмени зроблять одну серію, робиться пауза на 15-20 с. Під час цієї паузи диктор коментує поточне положення спортсменів, кращі результати, спортсменів, які вибувають, тощо.
Перед другою серією ССРВ оголошує «Прізвище спортсмена № 1» і продовжує цю саму процедуру, поки фіналісти не відстріляють чотири серії;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:57 | Сообщение # 67 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 9) вибування. Після того, як всі фіналісти відстріляють четверту серію, спортсмен з гіршим результатом вибуває (посідає 6 місце). Після кожної наступної серії вибуває один спортсмен:
після 5 серії - спортсмен з гіршим результатом посідає 5 місце;
після 6 серії - спортсмен з гіршим результатом посідає 4 місце;
після 7 серії - спортсмен з гіршим результатом посідає 3 місце (бронзова медаль);
після 8 серії - спортсмен з кращим результатом посідає 1 місце (визначаються переможець і срібний призер);
10) якщо у спортсменів з найменшим результатом однаковий результат, для визначення фіналіста, який вибуває, стріляється додаткова чотирьохсекундна серія, серії повторюються доти, доки не буде встановлено, хто вибуває. У всіх перестрілюваннях першим стріляє спортсмен, який стоїть зліва.
Для перестрілювання ССРВ відразу називає прізвище першого за порядком спортсмена «Прізвище спортсмена № 1», після цього проводиться звичайна процедура стрільби. Диктор не дає ніяких коментарів до закінчення перестрілювання;
11) завершення фіналу. Після того, як два фіналісти, які залишилися, відстріляють восьму серію (і якщо немає перестрілювань чи протестів), ССРВ оголошує «Результати остаточні!».
Журі має зібрати всіх трьох призерів у стрілецькій зоні, диктор негайно оголошує переможця, срібного та бронзового призерів.
Перед тим, як будь-який фіналіст або його тренер прибере пістолет з рубежу вогню, суддя повинен перевірити і переконатися, що затвор пістолета відкритий, прапорець безпеки встановлений, магазин має бути вийнятий і розряджений. Перед тим, як забрати пістолет з рубежу вогню, його слід покласти у чохол;
12) промахи за часом. Якщо спортсмен зробив промах за часом або зовсім не стріляв в п’ять мішеней у відведений час, вираховується одне влучення за кожен промах або незроблений постріл у цій серії. Постріл(и) буде(уть) відзначений(і) у картці результатів стрільби як «П».
Якщо журі визначило, що спортсмен занадто рано почав підйом руки або опустив її недостатньо низько, спортсмен повинен бути оштрафований на два влучення в цій серії (зелена картка). У фіналі попереджень не дається. У разі повторення порушення спортсмен повинен бути дискваліфікований (червона картка). Рішення про порушення положення готовності приймають як мінімум два члена журі змагань. Вони повинні подати сигнал (наприклад, підняти прапорець), показавши, що спортсмен почав підйом руки занадто рано. Це слід зробити до того, як спортсмен буде оштрафований або дискваліфікований;
13) затримки. Затримки під час пробних пострілів не заявляються і не перестрілюються. Під час залікових серій може бути заявлена тільки одна затримка (допустима або недопустима). Якщо затримка сталася під час залікових серій, суддя рубежу вогню повинен визначити сталася допустима чи недопустима затримка. Якщо затримка допустима, спортсмен повинен відразу повторити серію, решта фіналістів чекають закінчення перестрілювання (йому зараховується результат перестріляної серії). Спортсмену надається 15 с на підготовку до перестрілювання серії. Наступні затримки не дають права на перестрілювання і зараховуються тільки влучення, показані на дисплеї.
Якщо затримка недопустима, спортсмен карається двома влученнями з цієї серії.
5. Фінал зі стрільби з пістолета на дистанції 25 м у вправі МП-5:
1) формат фіналу. Фінал дисципліни МП-5 на 25 м складається з десяти швидкісних серій по 5 пострілів, результат визначається за системою «влучив-промахнувся». Вибування фіналістів з найменшим результатом починається з четвертої серії та триває до десятої, в якій визначаються переможець і срібний призер;
2) мішені. У фіналі слід використовувати дві установки по п’ять ЕМУ для швидкісної стрільби на 25 м. Мішені позначаються латинськими літерами A-B-R1-D-E-F-G-R2-I-J. У фіналі вісім фіналісток стають на щити A-B-D-E-F-G-I-J згідно з довільним жеребкуванням;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:57 | Сообщение # 68 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 3) визначення результату. Фінал починається з нуля. Результат визначається як «влучив» чи «промахнувся»; кожен постріл, що влучив у залікову зону, зараховується як одне влучення. Будь-який постріл, визначений як «10,2» або вище в мішені для швидкісної стрільби на 25 м, зараховується як влучення.
Під час фіналу місце спортсмена визначається за сумою всіх влучень. Якщо у двох або більше спортсменок однаковий результат, вони повинні відстріляти додаткову(і) серію(ї) доти, доки не визначиться, хто вибуває;
4) час збирання фіналістів. Спортсменки повинні прибути зі своїм інвентарем і стрілецьким одягом за 30 хв до початку фіналу.
Журі має якомога швидше закінчити перевірку зброї та екіпірування (по мірі прибуття кожної з спортсменок). Спортсменкам або їх тренерам має бути дозволено не менше ніж за 15 хв до початку фіналу розкласти свої речі на своєму стрілецькому місці, у тому числі достатню для завершення фіналу кількість патронів. Спортсменам дозволяється взяти із собою запасний пістолет, який можна використовувати замість непрацюючого (в нього слід встановити прапорець безпеки);
5) виклик на рубіж вогню, час на підготовку і пробні постріли. За 12 хв до початку фіналу ССРВ подає команду «Спортсмени запрошуються на рубіж вогню!».
Через 1 хв ССРВ починає двохвилинну підготовку, подавши команду «Приготуватись!».
Через 2 хв ССРВ подає команду «Час на підготовку закінчився!».
Пробна серія складається з п’яти пострілів, які виконуються в звичайному режимі для швидкісної половини вправи (підпункт 4 пункту 7 глави 4 розділу IV цих Правил).
Відразу після закінчення часу на підготовку ССРВ подає команду «Пробна серія!.. Заряджай!», після цієї команди спортсменки можуть вставити заряджені магазини в пістолет і приготуватися до стрільби.
Через 60 с після команди «Заряджай!» ССРВ подає команду «Увага!» і вмикає червоні вогні. Спортсменки повинні прийняти положення готовності (пункт 3 глави 4 розділу IV цих Правил). Через 7 с засвічуються зелені вогні для перших трьох секунд. Після закінчення серії ССРВ дає команду «Стоп!.. Розряджай!».
Коментарі за результатами пробної серії не надаються. Після команди «Стоп!.. Розряджай!» фіналістки повинні покласти розряджені пістолети на столик, встановивши попередньо в них прапорці безпеки, і стати обличчям до глядачів для представлення. Суддя повинен переконатися, що затвори пістолетів відкриті та встановлені прапорці безпеки;
6) представлення фіналістів. Після перевірки пістолетів фіналістів диктор представляє спортсменів, ССРВ і відповідального члена журі згідно з підпунктом 12 пункту 1 цієї глави;
7) команди і виконання стрільб. Відразу після представлення ССРВ подає команду «Зайняти свої місця!»;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:58 | Сообщение # 69 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| Через 15 с починається перша залікова серія, ССРВ подає команду «Заряджай!». Фіналісткам надається 1 хв, щоб зарядити два магазина (норми підпункту 2 пункту 7 глави 4 розділу IV цих Правил у фіналі не діють).
Подається тільки одна команда «Заряджай!» перед початком першої залікової серії. Під час фіналу спортсмени можуть заряджати магазини за необхідності.
Через 1 хв після команди «Заряджай!» ССРВ подає команду «Перша серія!.. Приготуватись!». Після цієї команди спортсменки можуть вставити магазини в пістолет і приготуватися до стрільби.
Через 15 с після команди «Приготуватись!» ССРВ подає команду «Увага!» і вмикає червоні вогні. Спортсменки повинні прийняти положення готовності (пункт 3 глави 4 розділу IV цих Правил). Через 7 с мають засвітитися зелені вогні для виконання першого пострілу за три секунди швидкісної серії. Після закінчення серії ССРВ подає команду «Стоп!».
Після команди «Стоп!» диктор повідомляє місця фіналісток і результати.
Через 15 с після виступу диктора ССРВ подає команду «Наступна серія!.. Приготуватись!». Через 15 с ССРВ подає команду «Увага!».
Такий порядок виконання фіналу триває доти, доки всі фіналістки не відстріляють по чотири серії.
Після закінчення четвертої серії, якщо немає перестрілювань за восьме місце, ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!»;
8) вибування. Після того, як всі фіналісти відстріляють четверту серію, спортсмен з гіршим результатом вибуває (8 місце). Після кожної наступної серії вибуває одна спортсменка:
після 5 серії - спортсменка з гіршим результатом посідає 7 місце;
після 6 серії - спортсменка з гіршим результатом посідає 6 місце;
після 7 серії - спортсменка з гіршим результатом посідає 5 місце;
після 8 серії - спортсменка з гіршим результатом посідає 4 місце;
після 9 серії - спортсменка з гіршим результатом посідає 3 місце (бронзова медаль);
після 10 серії - спортсменка з кращим результатом посідає перше місце (визначаються переможець і срібний призер);
9) однаковий результат. Якщо у двох або більше спортсменок з найменшим результатом однакова кількість влучень, для визначення фіналістки, яка вибуває, стріляється додаткова(і) швидкісна(і) серія(ї) з п’яти пострілів, серії повторюються доти, доки не буде встановлено, яка спортсменка вибуває.
Якщо є перестрілювання, ССРВ негайно оголошує прізвища спортсменок з однаковим результатом і подає їм команди для виконання додаткової серії в звичайному режимі.
Диктор не дає ніяких коментарів до закінчення перестрілювання;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:59 | Сообщение # 70 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 10) завершення фіналу. Після виконання десятої серії (якщо немає у фіналі перестрілюваннь за перше і друге місця) ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!» і «Результати остаточні!».
Журі має зібрати всіх трьох призерів у стрілецькій зоні, диктор негайно оголошує переможця, срібного та бронзового призерів відповідно до підпункту 14 пункту 1 цієї глави;
11) положення готовності (пункт 3 глави 4 розділу IV цих Правил). Якщо журі визначило, що спортсменка занадто рано почала підйом руки або опустила її недостатньо низько, її слід оштрафувати на два влучення в цій серії (зелена картка). У фіналі попереджень немає. У разі повторення порушення у фіналі спортсменку слід дискваліфікувати (червона картка). Рішення про порушення положення готовності повинні приймати як мінімум два члена журі, подавши сигнал (наприклад, підняти прапорець або картку). Відтак журі показує (до того, як спортсменка буде оштрафована або дискваліфікована), що спортсменка почала підйом руки занадто рано;
12) затримки (глава 6 розділу IV цих Правил) під час пробних пострілів не заявляються і не дострілюються. Під час залікових серій може бути заявлена тільки одна затримка (допустима або недопустима). Якщо затримка сталася під час залікових серій, суддя рубежу вогню повинен визначити сталася допустима чи недопустима затримка. Якщо затримка допустима, спортсменка повинна відразу достріляти серію, решта фіналістів чекають закінчення дострілювання. Спортсменці надається 15 с на підготовку до дострілювання серії. Наступні затримки не дають права на перестрілювання, зараховуються тільки влучення, показані на дисплеї.
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 19:59 | Сообщение # 71 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 6. Протести у фіналі:
1) будь-які протести слід подавати усно і негайно. Протест може бути поданий спортсменом або його тренером шляхом підняття руки;
2) будь-який протест має бути розглянутий журі з протестів у фіналі (пункт 6 глави 17, підпункт 10 пункту 1 цієї глави) негайно. Рішення журі з протестів у фіналі остаточне і не може бути опротестоване;
3) якщо протест у фіналі відхилений, спортсмен штрафується на два очки або два влучення з останнього пострілу чи серії.
7. Нагородження. Нагородження призерів змагань слід проводити відразу після закінчення кожного з фіналів.
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 20:00 | Сообщение # 72 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 19. Вправи змішаних команд. Пневматична гвинтівка і пневматичний пістолет
1. Загальні процедури змагань:
1) вправи. У цій главі викладені спеціальні технічні правила для таких вправ:
ГП-мікст,
ПП-мікст;
2) склад змішаних команд. Змішані команди представляють одну команду, за яку спортсмени виступають на змаганні. До її складу входять два учасники (один чоловік та одна жінка). Кількість таких змішаних команд від однієї команди визначається Регламентом. Обидва учасники змішаної команди (за можливості) повинні носити ідентичний змагальний одяг за кольорами і символікою;
3) заявки змішаних команд. Команди можуть виставляти щонайменше дві команди в змаганні. Учасники команди можуть бути змінені на інших спортсменів, допущених до змагання, не пізніше дванадцятої години дня напередодні дня, на який заплановано змагання змішаних команд;
4) формат змагань. Вправи стрільби на 10 м змішаних команд проводяться в два етапи:
кваліфікація;
фінал;
5) командні результати. Результати команд і визначення розподілу місць у вправах змішаних команд базуються на сумі результатів двох учасників команди;
6) під час кваліфікації дії тренера регулюються пунктом 5 глави 13 цього розділу (дозволено невербальне спілкування). Під час фіналу, коли звучить коментар диктора, кожен тренер може підійти та поговорити зі своїми учасниками команди на їхніх стрілецьких позиціях один раз (один раз за час фіналу) впродовж максимум 30 с. Член журі повинен контролювати час;
7) несправності. Несправності у кваліфікації регулюються згідно з главою 14 цього розділу. Несправності у фіналі регулюються згідно з підпунктом 6 пункту 1 глави 18 цього розділу. Спортсмени можуть мати лише одну несправність (допустиму чи недопустиму) на кожному етапі (кваліфікація і фінал);
8) скарги та протести щодо оцінювання у разі використання ЕМУ. Скарги у разі використання ЕМУ під час кваліфікації вирішуються відповідно до підпункту 2 пункту 5 глави 17 цього розділу. Скарги у разі використання ЕМУ під час фіналу вирішуються згідно з підпунктом 5 пункту 3 цієї глави;
9) протести. Протести під час кваліфікації вирішуються відповідно до глави 17 цього розділу. Будь-які протести, зроблені під час фіналу, вирішуються апеляційним журі фіналу відповідно до підпункту 10 пункту 1 та пункту 6 глави 18 цього розділу;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 20:08 | Сообщение # 73 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 10) церемонії нагородження. Церемонії нагородження для вправ змішаних команд проводяться згідно з пунктом 7 глави 18 цього розділу.
2. Кваліфікація:
1) місце проведення. Кваліфікації змішаних команд проводяться на кваліфікаційному рубежі в одну або декілька змін;
2) розташування. Два учасники кожної команди повинні бути розташовані для стрільби на сусідніх стрілецьких позиціях: спортсмен-чоловік справа і спортсмен-жінка ліворуч. Команди розташовуються випадковим комп’ютерним жеребкуванням відповідно до пункту 6 глави 7 цього розділу. Змішані команди з однієї команди не можуть бути розташовані поруч;
3) виклик на рубіж вогню. Для кожної кваліфікаційної зміни ССРВ викликає спортсменів на рубіж вогню за 5 хв до початку часу приготування і пристрілювання;
4) час приготування і пристрілювання. Перед кваліфікацією буде надано 10 хв часу приготування і пристрілювання. Потім буде пауза в 30 с для оновлення мішеней. Упродовж часу приготування і пристрілювання диктор може пояснити формат змагань для глядачів, а також може представити конкуруючі команди;
5) кількість залікових пострілів і ліміт часу. На етапі кваліфікації кожен учасник команди виконує 40 залікових пострілів (загалом 80 пострілів на команду) з обмеженням часу в 50 хв відповідно до глави 13 цього розділу;
6) оцінювання. Для кваліфікації вправи ГП-мікст використовується визначення оцінювання з десятими частками очка (підпункт 2 пункту 3 глави 5 цього розділу). Для кваліфікації вправи ПП-мікст використовується оцінювання цілими очками;
7) командна класифікація. Команди будуть класифіковані відповідно до їх командних результатів. У разі рівності результатів застосовується пункт 1 глави 16 цього розділу до командних результатів (сум результатів двох учасників команди);
8) кваліфікація для фіналу. Найкращі п’ять команд у кваліфікації виходять до фіналу.
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 20:09 | Сообщение # 74 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 3. Фінал:
1) місце проведення. Фінали вправ ГП-мікст і ПП-мікст слід проводити (за можливості) на фінальному рубежі. В стрілецькій зоні мають бути наявні монітори з результатами, які знаходяться в полі зору обох учасників кожної команди;
2) офіційні особи фіналу. Проведення та нагляд за фіналами змішаних команд виконуються згідно з підпунктом 10 пункту 1 глави 18 цього розділу;
3) розташування. П’ять команд у фіналі розташовуються випадковим жеребкуванням на десять стрілецьких позицій фінального рубежу. Учасники однієї команди повинні бути розташовані для стрільби на сусідніх стрілецьких позиціях. Коли команда оголошується (за 30 хв), тренер команди повинен повідомити журі (секретаря), який учасник команди буде стріляти зліва, а який - справа;
4) оцінювання. Результати в кваліфікації не переносяться. Оцінювання фіналу починається з нуля. Усі залікові постріли у фіналах (як з гвинтівки, так і з пістолета) оцінюються з десятими частками очка;
5) скарги у разі використання ЕМУ під час фіналу.
Якщо член команди чи тренер повідомляє або СРВ чи член журі зауважує, що стрічка для паперу не просувається, СРВ повинен зупинити період підготовки або змагання, направити технічного працівника для вирішення проблеми, а потім подати команду для продовження стрільби.
Якщо член команди повідомляє, що його мішень не реєструє результат або що існує несподіваний «нуль» чи нез’ясована помилка, слід виконати такі кроки:
журі та СРВ повинні зафіксувати час, коли скарга була подана;
СРВ повинен зупинити другого члена команди від виконання пострілу та скерувати спортсмена, чия мішень несправна, щоб виконати ще один постріл. Якщо додатковий постріл реєструється, СРВ подає команду на завершення серії/пострілу плюс 60 с додаткового часу. Результативність додаткового пострілу буде зараховано і помилковий постріл буде проігноровано;
якщо додатковий постріл не реєструється, СРВ повинен подати вказівку команді з мішенню, що не працює, щоб зупинити стрільбу. Після завершення серії/пострілу журі має зупинити змагання та направити технічного(их) працівника(ів) для ремонту або заміни мішені;
після того, як мішень буде відремонтована або замінена, всі команди отримають 2 хв необмежених в кількості пробних пострілів. Команда, яка мала несправну мішень, буде потім завершувати свою (свій) серію/постріл у час, що залишився, коли відбулось переривання, плюс 60 с додаткового часу. Після того, як вони завершать свої серії, змагання будуть продовжені;
6) реєстрація та час старту. Час старту для фіналу - час, коли ССРВ дає команду для першої серії змагань. Команди, які кваліфікувались до фіналу, повинні зареєструватись в зоні приготування фінального рубежу (з обома учасниками команди, одним тренером і всім необхідним інвентарем) принаймні за 30 хв до часу старту. Штраф у два очки віднімається з результату першої серії змагань, якщо один або два учасники команди вчасно не з’явилися на рубежі вогню. Якщо церемонія нагородження запланована після фіналу, всі спортсмени повинні мати форму, яка підходить для церемонії нагородження. Журі має завершити перевірку екіпірування упродовж періоду реєстрації та якомога швидше після реєстрації спортсменів. Учасники команд та їх тренери повинні розмістити свої гвинтівки або пістолети на призначених стрілецьких позиціях у стрілецькій зоні принаймні за 18 хв до часу старту. Команди та їх тренери повинні бути вишикувані в порядку стрілецьких позицій для виклику на вогневий рубіж принаймні за 20 хв до часу старту;
7) виклик на вогневий рубіж. ССРВ викликає всіх спортсменів у фіналі на вогневий рубіж командою «Спортсмени, на вогневий рубіж!». Усі спортсмени повинні зупинитись на вогневому рубежі та стати обличчям до глядачів, доки ССРВ оголошує «Пані та панове, запрошуються спортсмени у фінал стрільби з пневматичної гвинтівки (пневматичного пістолета) на 10 м (змішана команда)». Після цього оголошення ССРВ подає команду «Зайняти позиції!». Спортсмени повинні повернутись до визначених для них стрілецьких позицій;
|
|
| |
lukons121 | Дата: Вторник, 17.09.2019, 20:10 | Сообщение # 75 |
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 876
Статус: Оффлайн
| 8) час приготування та пристрілювання. Через 1 хв ССРВ подає команду «П’ять хвилин приготування і пристрілювання!.. Старт!».
Через 4 хв і 30 с ССРВ оголошує «30 секунд!».
Через 5 хв ССРВ подає команду «Стоп!.. Розряджай!»;
9) представлення команд у фіналі. Після команди «Стоп!.. Розряджай!» фіналісти повинні відкрити затвори зброї та встановити прапорці безпеки. Фіналісти у стрільбі з гвинтівки можуть залишатися на позиції під час презентації, але повинні відкласти приклад від плеча, тримати його внизу впродовж презентації та повернутись до глядачів. Фіналісти у стрільбі з пістолета повинні покласти пістолети вниз і повернутися обличчям до глядачів для презентації.
СРВ повинен перевірити, що затвори зброї відкриті та що встановлені прапорці безпеки. Після перевірки зброї фіналістів диктор відрекомендовує фіналістів, ССРВ та членів журі.
Негайно після презентації ССРВ подає команду «Займіть ваші позиції!»;
10) залікові серії з п’яти пострілів. Фінал починається з виконання кожним учасником команди трьох серій з п’яти пострілів (10 пострілів загалом на команду за серію, 30 пострілів загалом на команду ). Під час кожної серії два учасники команди повинні чергувати виконання пострілів (відповідно до цих правил): спортсмен зліва стріляє першим, спортсмен справа другим і т. д. Обидва спортсмени можуть заряджати і готувати свою зброю після команди «Заряджай!», але спортсмен справа не може вистрілити, доки не зробив постріл спортсмен зліва. Команди мають 300 с, щоб виконати дві серії по п’ять пострілів. Два очки штрафу буде вирахувано з результату команди, що виконує постріли поза порядком;
11) процедура серій з п’яти пострілів. Через 60 с після команди «Займіть ваші позиції!» ССРВ подає команду «Для першої залікової серії!.. Заряджай!». Через 5 с ССРВ командує «Старт!».
Після 300 с або після того, як всі фіналісти виконали п’ять пострілів, ССРВ подає команду «Стоп!».
Відразу після команди «Стоп!» диктор упродовж 15-20 с дає коментарі про поточну розстановку команд і помітні результати. Окремі постріли не оголошуються.
Відразу після того, як суддя-інформатор завершить, ССРВ подає команду «Для наступної залікової серії!.. Заряджай!». Ця послідовність продовжується, доки всі учасники команд не виконали три серії з п’яти пострілів;
12) одиночні залікові постріли. Після того, як кожна команда виконала три серії по десять пострілів (30 пострілів на команду), починаються одиночні залікові постріли з виконанням кожним учасником команди одного пострілу. Для кожного пострілу спортсмен зліва повинен виконати постріл першим, спортсмен справа - другим. Команди матимуть 60 с, щоб виконати свої два залікові постріли. Два очки штрафу буде вирахувано з результату команди, що виконує постріли поза порядком. Після виконання двох одиночних пострілів всіма учасниками відбудеться перше вибування. Підсумкове місце кожної команди визначається:
після 17 пострілів команда, яка посідає 5 місце, вибуває;
після 19 пострілів команда, яка посідає 4 місце, вибуває;
після 21 пострілу команда, яка посідає 3 місце, вибуває і визначається бронзовим призером;
після 24 пострілів визначаються переможці та срібні призери;
13) процедура одиночного пострілу. Негайно після того, як диктор завершить давати коментарі про розстановку команд і результати після трьох серій з п’яти пострілів, ССРВ подає команду «Для наступного залікового пострілу!.. Заряджай!». Через 5 с ССРВ подає команду «Старт!».
Через 60 с або після того, як всі фіналісти зробили один постріл, ССРВ подає команду «Стоп!».
Відразу після команди «Стоп!» диктор упродовж 15-20 с дає коментарі про поточну розстановку команд і помітні результати. Окремі постріли не оголошуються.
Відразу після того, як диктор завершить, ССРВ подає команду «Для наступного залікового пострілу!.. Заряджай!». Ця послідовність одиночних пострілів продовжується. Після того, як всі учасники команд виконали два одиночних постріли (17 пострілів загалом), команда, яка посідає п’яте місце, вибуває.
Після того, як всі учасники команд, що залишились, виконали два наступні одиночні постріли (19 пострілів загалом), команда, яка посідає четверте місце, вибуває.
Після того, як всі учасники команд, що залишились, виконали два наступні одиночні постріли (21 постріл загалом), команда, яка посідає третє місце, вибуває.
Після того, як всі учасники команд, які залишились, виконали три наступні одиночні постріли (24 постріли загалом), визначаються команди, які посідають перше та друге місця (переможці та срібні призери);
|
|
| |
|